UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja uważam, że Brzeska-Robotnicza to miejsce na obowiązkowe rondo! tam było pełno wypadków ciągle. i nadal są. tylko marzyłabym aby budowane ronda były po prostu zwykłymi rondami a nie jakimiś cudami wyobraźni (Browarna, Teatralna, Konopnicka)
dnigga