UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja uważam, że Brzeska-Robotnicza to miejsce na obowiązkowe rondo! tam było pełno wypadków ciągle. i nadal są. tylko marzyłabym aby budowane ronda były po prostu zwykłymi rondami a nie jakimiś cudami wyobraźni (Browarna, Teatralna, Konopnicka)

dnigga

Anuluj