UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
za kolejne 20 lat może Wróblewski zajarzy, że budowanie linii tramwajowych bez sensu jest bez sensu, że ładowanie mega kasy w Modrzewinę to bzdura i idiotyzm, będzie wtedy około 80 lat i wierzę, że on to kiedyś tam zrozumie, szkoda tylko tych kolejnych zmarnowanych 20 lat,
Tylko