UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za kolejne 20 lat może Wróblewski zajarzy, że budowanie linii tramwajowych bez sensu jest bez sensu, że ładowanie mega kasy w Modrzewinę to bzdura i idiotyzm, będzie wtedy około 80 lat i wierzę, że on to kiedyś tam zrozumie, szkoda tylko tych kolejnych zmarnowanych 20 lat,

Tylko