91
07.12.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale zara tam nie było księdza. .. Niedługo pewnie ktoś się tam rozdupcy.
Zboczek (2018.12.07)

info

2  
  3
Chyba Ty.
Pół miliona???? Za takie G???? Ciekawe jaka firma za tyle kasy to zrobiła????
Dyrdymałki (2018.12.07)

info

2  
  4
Na tą chwilę to beniowskiego-piłsudskiego i brzeska-robotnicza. a super by było płk dąbka-piłsudskiego (koło shell)
mieszkaniecTolkmicka (2018.12.07)

info

3  
  5
szkoda ze tepi kierowcy z elblaga i okolic nie potrafia sie poruszac po rondach!!! kolo szpitala bedzie tyle dzwonow ze hej!!
(2018.12.07)

info

2  
  3
De facto tam są 4 wloty więc te rondo jest tam mega potrzebne.
Ferdek.Schichau (2018.12.07)
Z przymrużeniem oka: Najwieksze i pierwsze rondo w Elblągu? Od zawsze to miejsce znam. Blok Piechoty 11 jest na środku tam :-)
SyroB (2018.12.07)

info

1  
  0
Pewnie nie możesz przez to spać w nocy cym**le.
Ojko (2018.12.07)
Słuchajcie, ale coś jest nie tak! Na środku ronda jest latarnia uliczna która jest mocno pochylona! Czy to jest bezpieczne? Ktoś już zdążył w nią uderzyć?!
kierowcaNieRajdowca (2018.12.07)

info

1  
  3
A może skrzyżowanie Beniowskiego-Królewiecka-Szymanowskiego, tam też są bardzo często problemy z wyjazdem.
(2018.12.07)

info

6  
  0