A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale zara tam nie było księdza. .. Niedługo pewnie ktoś się tam rozdupcy.
Chyba Ty.
Pół miliona???? Za takie G???? Ciekawe jaka firma za tyle kasy to zrobiła????
Na tą chwilę to beniowskiego-piłsudskiego i brzeska-robotnicza.
a super by było płk dąbka-piłsudskiego (koło shell)
szkoda ze tepi kierowcy z elblaga i okolic nie potrafia sie poruszac po rondach!!! kolo szpitala bedzie tyle dzwonow ze hej!!
De facto tam są 4 wloty więc te rondo jest tam mega potrzebne.
Z przymrużeniem oka: Najwieksze i pierwsze rondo w Elblągu? Od zawsze to miejsce znam. Blok Piechoty 11 jest na środku tam :-)
Pewnie nie możesz przez to spać w nocy cym**le.
Słuchajcie, ale coś jest nie tak! Na środku ronda jest latarnia uliczna która jest mocno pochylona! Czy to jest bezpieczne? Ktoś już zdążył w nią uderzyć?!
A może skrzyżowanie Beniowskiego-Królewiecka-Szymanowskiego, tam też są bardzo często problemy z wyjazdem.