UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

fakt faktem, że Wróbel i Nowak są tak średnio licząc zapuźnieni około 20 lat w stosunku do tego co się dzieje w Polsce, uczą się chłopaki ale bardzo opornie im to idzie, mam nadzieję, że za te 20 kolejnych lat zrozumieją jaki koszmarek zbudowali na Zatorze, że trzeba to było zrobić inaczej i ładniej

Reokg