UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Guminiak nie potrafi Pan zorganizować zwykłego meczu ? To po co Pan jest prezesem do jasnej ciasnej. To hańba zniszczyliscie, święto futbolu w Elblągu. A co z biletami ? Łobuz jedne
Kibic Wojciech
Panie Guminiak nie potrafi Pan zorganizować zwykłego meczu ? To po co Pan jest prezesem do jasnej ciasnej. To hańba zniszczyliscie, święto futbolu w Elblągu. A co z biletami ? Łobuz jedne
Kibic Wojciech