UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Guminiak nie potrafi Pan zorganizować zwykłego meczu ? To po co Pan jest prezesem do jasnej ciasnej. To hańba zniszczyliscie, święto futbolu w Elblągu. A co z biletami ? Łobuz jedne

Kibic Wojciech

Anuluj