UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Klub ktory walczy o utrzymanie powinien walczyc o kazdy punkt nawet kosztem meczu przy pustych trybunach. Niestety prezes połasił sie o kase z biletów ktorych ceny i tak byly podwyzszone. Totalna amatorszczyzna. Wiedzieli o sytuacji duzo wczesniej a dzien przed meczem odwoluja.