UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie było by żadnej awantury, byłby piękny mecz piekny doping, oprawy i pirotechnika poza tym Olimpia nie ma oficjalnej kosy z Widzewem tylko ma ją Legia.

Gość 36

Anuluj