UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było by żadnej awantury, byłby piękny mecz piekny doping, oprawy i pirotechnika poza tym Olimpia nie ma oficjalnej kosy z Widzewem tylko ma ją Legia.
Gość 36
Nie było by żadnej awantury, byłby piękny mecz piekny doping, oprawy i pirotechnika poza tym Olimpia nie ma oficjalnej kosy z Widzewem tylko ma ją Legia.
Gość 36