UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O meczu było wiadomo od pół roku. Syf i jeszcze metr mułu nad Olimpia. Idźcie wszyscy na boisko w parku Kajki tam się nadajecie. Patalachy, wstyd
Normalność
O meczu było wiadomo od pół roku. Syf i jeszcze metr mułu nad Olimpia. Idźcie wszyscy na boisko w parku Kajki tam się nadajecie. Patalachy, wstyd
Normalność