UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O meczu było wiadomo od pół roku. Syf i jeszcze metr mułu nad Olimpia. Idźcie wszyscy na boisko w parku Kajki tam się nadajecie. Patalachy, wstyd

Normalność

Anuluj