UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oj prezesie, prezesie. swój kościółek też zamykasz jak ktoś z drugiej wioski do niego lezie? słaby ty, słabych zastępców masz, myśleć to trzeba było jak terminarz rozgrywek poznaliście: 100 lat RP, "lubiący" się kibice, marsze, biegi, bicie piany i kodowców, itp itd. ..