UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sąd ma wysokość 46m, a brama na modrzewine 50 tak gwoli ścisłości. Czyli ten budynek ma być gdzieś po srodku?

Gosc1

Anuluj