UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sąd ma wysokość 46m, a brama na modrzewine 50 tak gwoli ścisłości. Czyli ten budynek ma być gdzieś po srodku?
Gosc1
Sąd ma wysokość 46m, a brama na modrzewine 50 tak gwoli ścisłości. Czyli ten budynek ma być gdzieś po srodku?
Gosc1