UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłem w Gdańsku i tam ludzie tylko o tym teraz mówią, wszyscy chcą się wyprowadzić do Elbląga, ale to wszyscy

Eks

Anuluj