UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłem w Gdańsku i tam ludzie tylko o tym teraz mówią, wszyscy chcą się wyprowadzić do Elbląga, ale to wszyscy
Eks
byłem w Gdańsku i tam ludzie tylko o tym teraz mówią, wszyscy chcą się wyprowadzić do Elbląga, ale to wszyscy
Eks