UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze ze droga do Gdanska otwarta. Tu będę tylko nocować w tygodniu. Miasto komuszych układów betoniarskich. Dym. .. cie sami siebie janusze za 1500


Anuluj