UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czym mógł się poszczycić Wasz kandydat J. Wilki który był menadżerem w jednej z firm i byłym prezydentem naszego miasta? Dla mnie to człowiek w wieku przedemerytalnym który chciał się załapać na fajną fuchę żeby przetrwać do wniosku o świadczenie. Panie Wilk, na wiejską proszę niech Pan pokaże co potrafi może wyborcy znowu wybiorą. Od kiedy władze miasta decydują o płacy minimalnej?
uspionywyborca