UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już mam 60+ i wyjażdzam na wiosne do gdanska do nowego mieszkania bo Elblag to dziura i będzie jeszcze gorzej
kim
Ja już mam 60+ i wyjażdzam na wiosne do gdanska do nowego mieszkania bo Elblag to dziura i będzie jeszcze gorzej
kim