UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chamskie komentarze chyba piszą piękni i młodzi, urodziwi i przystojni? Szkoda, że nie widać. Nawet jeśli tak jest to ten wygląd zewnętrzny nie zniweluje smrodu gówna. Co do Wilka to swoje zapowiedzi może spełnić, jest posłem, nie potrzeba mu do tego prezydentury. Wiecie kto to poseł?
ink