UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY


Anuluj