UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY
Brawo Elbląg, nawet w w naszym mieście, gdzie zycie dla wielu nie jest lekkie. .. .. mieszkańcy powiedzieli PISowi NIE. .. , NIE DALI SIĘ NABRAĆ NA 500+ I INNE. .. .. JESTEM Z WAS DUMNY