UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zacytuję sam siebie. " Ja zaś Panu Wilkowi obiecuję, że nie wygra tej drugiej tury. Przykro mi, masz Pan BANa na to miasto. Sorry. " Widzisz? Obiecałem. A TERAZ WON. Acha. I nie waż się jeździć wiaduktem, jedź sobie na około. Twoja błazenada spotkała się z twardą ścianą. Jedź sobie do Jarka, poskarż się. Mamy to w d***e, dotarło? I sam sobie zapłać drożej za paliwo, w tym za opłatę emisyjną. No w końcu byłeś ZA. A my przeciw. Pamiętaj.

mieszkaniec-mieszaniec;)