UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu. . Wyborca2
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu. . Wyborca2