UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu. . Wyborca2


Anuluj