Wybrany wątek opinii

a Ja proponuję Wam wszystkim komentującym po prostu pójść na wybory i po temacie. Zamiast krzyczeć i oskarżać nie robić wielkiej sensacji w komentarzach, tylko oddać głos który będzie zgodny z Waszym przekonaniem. To rozstrzygnie ten spór całkowicie.
wyborcazTolkmicka (2018.11.02)
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu. . Wyborca2
(2018.11.02)
Powrót do komentarzy