Wybrany wątek opinii
a Ja proponuję Wam wszystkim komentującym po prostu pójść na wybory i po temacie. Zamiast krzyczeć i oskarżać nie robić wielkiej sensacji w komentarzach, tylko oddać głos który będzie zgodny z Waszym przekonaniem. To rozstrzygnie ten spór całkowicie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Wyborca zTolkmicka ma100%racji niech wszyscy zainteresowani pójdą glosować w niedzielę,chyba już starczy wylewania tego jadu.
. Wyborca2
Do moderacji
Odpowiedz
1
1