UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a Ja proponuję Wam wszystkim komentującym po prostu pójść na wybory i po temacie. Zamiast krzyczeć i oskarżać nie robić wielkiej sensacji w komentarzach, tylko oddać głos który będzie zgodny z Waszym przekonaniem. To rozstrzygnie ten spór całkowicie.

wyborcazTolkmicka