UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zgadzam się. Zwróćmy jednak uwagę na to, że ten człowiek "od rynny" nie szanuje również innych i samego siebie. Sposób w jaki on wnosi pretensje był odrażający. Mam dużo empatii dla ludzi, ale taki sposób krzykactwa trzeba tłumić. Gmina, to nie zakład usługowy. Gmina ma zarządzać I pozwalać na rozwój przedsiębiorczości, gromadzenie dóbr dla samego stanu posiadania nie ma ekonomicznego uzasadnienia
Lubv