UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Smutne to, że ta droga powstała dopiera teraz a nie 15 lat temu. Portfele i zdrowie Elblążan wyglądałyby zupełnie inaczej. -najniższa+ pod stołem( jak zachorowałeś miałeś pecha:( -brak bhp: zapylenie, wypadki, chemia i to wszystko w oczach i na skórze -no i te zaj.. warunki:( brak toalet, miejsca na jedzenie nie mowiac o braku ogrzewania) Po tylu latach niektórzy to ludzkie wraki, ale "dziady" na bmw czy merola w leasingu zawsze miały!!!
misiekszlifierz