UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowiadam temu co się nawet nickiem nie podpisał! Ja nie pieprzę, ja wiem, a ty dalej wierz, że ziemia jest płaska, bo taki twój poziom!

Siasiustasiu

Anuluj