Dobrze, że jezdnia szeroka to się wszyscy do zdjęcia zmieścili. Nawet pan poseł Krasulski. Mlody1
Dobrze, że jezdnia szeroka to się wszyscy do zdjęcia zmieścili. Nawet pan poseł Krasulski.