UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mrówka, nie mrówka- trzeba wszystkich kasować i porządnie karać. Tylko wtedy bedą sie bać. Ale do tego trzeba uczciwych Sądów. .
Mrówka, nie mrówka- trzeba wszystkich kasować i porządnie karać. Tylko wtedy bedą sie bać. Ale do tego trzeba uczciwych Sądów. .