UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mrówka, nie mrówka- trzeba wszystkich kasować i porządnie karać. Tylko wtedy bedą sie bać. Ale do tego trzeba uczciwych Sądów. .


Anuluj