UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja się zastanawiam jak dzieciaki z SP4 dużymi grupami wychodza za garaże na papierosa nikt nawet się nie zastanawia gdzie idą!a potem wracają tacy okopceni na lekcje ..następnym razem pozbieramy te pety z piaskownicy i zaniesiemy na lekcje trochę tego się nazbiera

Gość 123

Anuluj