UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No jak niema prawdziwego gospodarza w szkołach, bo niektóre panie dyrektorki kandydują, to mamy to co mamy.
No jak niema prawdziwego gospodarza w szkołach, bo niektóre panie dyrektorki kandydują, to mamy to co mamy.