Pod szkołą zatrzymali dilera narkotykowego
fot. policja
Pod jedną z elbląskich szkół podstawowych w Elblągu dzielnicowy zatrzymał 18-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Poporcjowane narkotyki były przygotowane do sprzedaży. Zatrzymany mężczyzna miał przy sobie także wagę elektroniczną. Kontrola była rezultatem zgłoszenia poprzez KMZB (Krajową Mapę zagrożeń Bezpieczeństwa).