UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja się zastanawiam jak dzieciaki z SP4 dużymi grupami wychodza za garaże na papierosa nikt nawet się nie zastanawia gdzie idą!a potem wracają tacy okopceni na lekcje ..następnym razem pozbieramy te pety z piaskownicy i zaniesiemy na lekcje trochę tego się nazbiera
Gość 123