UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze się rządzi jak się doi mieszkańców, zapłacimy za to wszyscy, zacznie się od światła, ale jak piszą po wyborach. Bo PIS ma być dobry dla ludzi.
Dobrze się rządzi jak się doi mieszkańców, zapłacimy za to wszyscy, zacznie się od światła, ale jak piszą po wyborach. Bo PIS ma być dobry dla ludzi.