UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze się rządzi jak się doi mieszkańców, zapłacimy za to wszyscy, zacznie się od światła, ale jak piszą po wyborach. Bo PIS ma być dobry dla ludzi.


Anuluj