UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Realista1 - zatrudniają podkradając pracowników z innych firm wykonawczych. nie zmniejszają w najmniejszym stopniu bezrobocia. stawiając w trudnej sytuacji firmy które podpisały umowy na wykonawstwo a zostały zniszczone przez swego zleceniodawcę. Energa firma bez honoru a spólka po dwóch latach do rozwiązania. awarie teraz usuwane będą w czasie dwu lub trzykrotnie dłuższym niz obecnie przez firmy zewnętrzne

Doświadczonyenergetyk