UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista1 - zatrudniają podkradając pracowników z innych firm wykonawczych. nie zmniejszają w najmniejszym stopniu bezrobocia. stawiając w trudnej sytuacji firmy które podpisały umowy na wykonawstwo a zostały zniszczone przez swego zleceniodawcę. Energa firma bez honoru a spólka po dwóch latach do rozwiązania. awarie teraz usuwane będą w czasie dwu lub trzykrotnie dłuższym niz obecnie przez firmy zewnętrzne

Doświadczonyenergetyk

Anuluj