UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wróblewski ostatnie dwa miesiące wszystko otwiera bo Prezydent, nawet specjalnie organizował imprezy żeby je otworzyc i wręczyć nagrody lub był tam i uroczyście się kiwal pomimo, że wcześniej był przeciwko!!!!!