33
28.09.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeśli min. J. Brudziński nic nie zmieni (a powinien i to dużo zmienić), to po prostu go rozliczymy przy następnych wyborach. Albo zrobimy wszędzie porządek, albo zawsze w tym kraju będzie przysłowiowy burdel !!!
(2018.09.30)

info

0  
  2
vaginarze rządzą. .. .
gstr (2018.09.30)

info

0  
  0
A Jak wczoraj panowie milicjanci z orlenu wyjeżdżali to bez kierunkowskazu swoim beemwu to ich kierunkowskazy nie obowiązują???
zdziwiony (2018.09.30)
To kolejna odsłona bitwy o „Model na rzecz równego traktowania”, który pod pozorem troski o osoby niepełnosprawne i seniorów wprowadza do szkół oraz przedszkoli permisywną edukację seksualną.  W liście do „Pań Dyrektor, Panów Dyrektorów, Nauczycieli i Nauczycielek gdańskich placówek oświatowych” wiceprezydent Gdańska w arogancki sposób występuje przeciwko rodzicom, którzy nie zgadzają się na to, by ich dzieci uczono o masturbacji i homoseksualnych konkubinatach
(2018.09.30)

info

0  
  0
Za kazdym razem jak nijam sznur pojazdow we wtorek, czwartek i sobote zastanawia mnie czy plac kolo schela gdzie jest normalny parking musi buc szrotowiskiem i czy ktos z miasta bierze kase bo nie miesci sie w dzisiejszych czasach ze w 199 tys miescie zaj.. parking szrotami a ludzie chcacy jechac na rynek blokuja prawy pas bo nie maja gdzie zaparkowac. .. . brawo prezydent!!!! juz wiem na kogo nie glosowac!
nieglosujnawrobelka (2018.09.30)

info

0  
  0
@zdziwiony - Oni myślą, że co Wojewodzie to nie Tobie smrodzie. To jest ich typowe myślenie jak za czasów milicji. Niestety tych nawyków raczej nie zmienią dopóki ktoś z góry się do d. .py nie dobierze.
(2018.09.30)
Czyżby te BMW nie miało rejestracji NE 1372C??;). .. ..
xxxxxxxxx (2018.09.30)

info

2  
  0
Niestety nic Ci to nie pomoże, jak Ty zobaczysz ich tablice, to już jesteś nagrany. Janosik i CB radio ratują d.. i nie przekraczanie 90 km/h w zabudowanym.
07zgłośsię (2018.10.01)

info

0  
  0
@hd - Tacy im nabijają punkty za mandaty, bo przez zawalidrogi ludzie są bardziej skłonni ryzykownie lub po prostu nieprzepisowo jechać, byle takiego wyminąć. W zeszłym tygodniu też na takiego trafiłem w drodze do pracy. Normalnie byłbym za 10,ale byłem 5 po. .. A jadąc 50-60 km/h całą trasę przejeżdżam w 10 minut. Więc jeśli ktoś myśli teraz by dać mi mundre rady typu "wychodź z domu o 4 w nocy żeby być o wpół do" niech mnie od razu cmoknie tam, gdzie słonko nie zagląda. Jeśli ktoś dostanie raz czy drugi upomnienie za spóźnienie, to później ryzykuje byle nadrobić stracony czas. Bo nie każdy jeździ w celach turystycznych. Widać nudzący się emeryci już wrócili z biedronek, do których pojechali swoim 30-40km/h w godzinach szczytu. Stąd i te idiotyczne komentarze oburzonego zawalidrogi powyżej.
vk (2018.10.01)
@Jeden ze słapanych - Za jazdę 100km/h w mieście zabierałbym prawo jazdy na 5 lat i dowalał 5000 zł mandatu, to by nauczyło jednego z drugim normalnej jazdy. A migać światłami to sobie w garażu pomigaj i zobacz czy działają.
krol (2018.10.01)