O 50 km/h za dużo

33
28.09.2018
O 50 km/h za dużo
fot. policja
Miniona doba przyniosła wyeliminowanie z ruchu drogowego na 3 miesiące trzech kierujących, znacznie przekraczających dozwoloną prędkość.
Policjanci z Wydziału RD mierzyli wczoraj (27 września) prędkość pojazdów w różnych miejscach Elbląga. Zatrzymano do kontroli m.in. trzech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę.  Pierwszy: to kierujący volkswagenem 38-latek. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Jelonki. Prędkość powyżej 100 km/h w miejscu ograniczenia do 50 km/h. Z kolei 18-latek tak rozpędził swoje audi jadąc ul. Fromborską, że również został zatrzymany do kontroli i ukarany za wykroczenie.
   Jeszcze inny mężczyzna, tym razem 52-letni, rozpędził swojego mercedesa do ponad 100 km/h. Było to w miejscowości Kamionek. Tam policjanci zmierzyli mu prędkość w miejscu, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Wszyscy wymienieni stracili na trzy miesiące prawa jazdy oraz zostali ukarani mandatami w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A taki jeden poseł z PiSdu przekroczył o 50 i wypiął się immunitetem. ..
(2018.09.28)

info

22  
  3
Rewir Dzielnicowych mierzy prędkość? Super widocznie braki kadrowe.
(2018.09.28)

info

7  
  2
Nie wiedziałem, że Jelonki i Kamionek to części Elbląga, ale cóż widocznie miasto się rozrasta
(2018.09.28)

info

11  
  2
A pamietacie jak Bronek Borewicz z serialu,w Krakowie ,po pijaku,jednokierunkowa,pedzil pod prad,wtedy nalezal do SLD teraz chyba do PO,ale jako dobro narodowe dostal tylko symboliczna karke.Cyklista Garbusiarz.Pozdro
Zbyszek 1 (2018.09.29)

info

6  
  5
Ten 18-latek to nasz uczeń. .. :). .. ..
adamd (2018.09.29)

info

2  
  1
Wielkie rzeczy,przekroczyli 100/h normalna prędkość
(2018.09.29)

info

7  
  3
Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km nie powinno być 500 złotych mandatu a 5000.To by szybko się nauczyli jeździć normalnie :)
kapusta (2018.09.29)

info

12  
  5
Na fromborskiej nie da sie jechać 50km/h po za tym inni kierowcy, pokazujcie że stoi policja mignij światłami co ci szkodzi.
Jeden ze słapanych (2018.09.29)
Złapanych
(2018.09.29)
Cały czas się dziwię, że pisze się, gdzie policjanci nie byli a ja wciąż ich nie widzę w miejscach, gdzie notorycznie łamane są przepisy w pobliżu Elbląga. Trzeba będzie chyba poprosić min. Brudzińskiego może on w końcu przyjedzie i zrobi porządek!
(2018.09.29)

info

4  
  2