UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - Tacy im nabijają punkty za mandaty, bo przez zawalidrogi ludzie są bardziej skłonni ryzykownie lub po prostu nieprzepisowo jechać, byle takiego wyminąć. W zeszłym tygodniu też na takiego trafiłem w drodze do pracy. Normalnie byłbym za 10,ale byłem 5 po. .. A jadąc 50-60 km/h całą trasę przejeżdżam w 10 minut. Więc jeśli ktoś myśli teraz by dać mi mundre rady typu "wychodź z domu o 4 w nocy żeby być o wpół do" niech mnie od razu cmoknie tam, gdzie słonko nie zagląda. Jeśli ktoś dostanie raz czy drugi upomnienie za spóźnienie, to później ryzykuje byle nadrobić stracony czas. Bo nie każdy jeździ w celach turystycznych. Widać nudzący się emeryci już wrócili z biedronek, do których pojechali swoim 30-40km/h w godzinach szczytu. Stąd i te idiotyczne komentarze oburzonego zawalidrogi powyżej.
vk