UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli min. J. Brudziński nic nie zmieni (a powinien i to dużo zmienić), to po prostu go rozliczymy przy następnych wyborach. Albo zrobimy wszędzie porządek, albo zawsze w tym kraju będzie przysłowiowy burdel !!!


Anuluj