UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za kazdym razem jak nijam sznur pojazdow we wtorek, czwartek i sobote zastanawia mnie czy plac kolo schela gdzie jest normalny parking musi buc szrotowiskiem i czy ktos z miasta bierze kase bo nie miesci sie w dzisiejszych czasach ze w 199 tys miescie zaj.. parking szrotami a ludzie chcacy jechac na rynek blokuja prawy pas bo nie maja gdzie zaparkowac. .. . brawo prezydent!!!! juz wiem na kogo nie glosowac!

nieglosujnawrobelka

Anuluj