A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jeden ze słapanych - Migać światłami komuś kto w terenie zabudowanym jedzie 100km/h?! Dziś mu mrugniesz, jutro zabije czyjeś dziecko. Ale to trzeba mieć mózg żeby to zrozumieć. ..
Nie jeden był kozak kiedy zapi...A potem płakał na sali sądowej, żeby zawiasy dostać, bo by mu pod celą d.. pękło.
Jeśli podwyżka w MSWIA będzie równa dla wszystkich to patrolowcy zwalnia się natychmiast!!!! Grubasy za biurkami i tak mają dwa razy więcej niż ci w terenie i jeszcze podwyżki im dawać!!!?????
Brudziński woli helikopter na dzieci z lasu brać za palenie krzyżyka z haczykami zamiast bandytów ścigać!!!
Przywrócić karę śmierci!!!! Dla zwyrodnialcow i zdrajców!!!!
18-latek powinien mieć cofnięte prawo jazdy, jak już robi takie wybryki młody kierowca to co za rok jazda pod wpływem alkoholu
auto pewno kupione na elblaskim salonie samochodowym tj na szrot auto schell, jakim cudem taki plac marnuje się dla paru klamotów? uwazam iz trzeba dokładniej zajac sie ta sprawa!!!!
A kiedy mandaty dla zamulaczy 40km/h w zabudowanym?
@hd - Wiesz kiedy. jak ci łeb się nieco oczyści !!!!!
@hd - Lepiej według Ciebie jak ponad 100 zap. .. .la? Totalny bezmózgowiec !!!!!