33
28.09.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@vk - Przy 40km/h jak ktoś mi wyskoczy, czy też jadący przede mną gwałtownie zahamuje mam dużą szanse wyhamować a Ty jadąc 60 km/h raczej nie będziesz miał takiej możliwości. Odnośnie spóźniania to rzeczywiście zawsze najlepiej parę minut wcześniej wyjechać do pracy jadąc spokojnie bez stresu itp. Bądź zawsze na drodze wyluzowany i tolerancyjny w stosunku do ludzi starszych, którzy moim zdaniem powinni zdecydowanie jeździć ostrożniej.
(2018.10.01)
@hd - to jest miasto gamosiu
(2018.10.01)
Jak ktoś nie ma wyobraźni to niech sobie wpisze na youtube "Dlaczego w mieście obowiązuje ograniczenie do 50km/h ?"
s (2018.10.02)

info

0  
  0