UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli min. J. Brudziński nic nie zmieni (a powinien i to dużo zmienić), to po prostu go rozliczymy przy następnych wyborach. Albo zrobimy wszędzie porządek, albo zawsze w tym kraju będzie przysłowiowy burdel !!!