UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?
niunia
@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?
niunia