UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?

niunia

Anuluj