Wybrany wątek opinii

Jedno pytanie. Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA
quadzik (2018.08.06)
@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?
niunia (2018.08.07)
Byli z dziećmi inaczej nie mieliby o czym pisać
QLEK quadowiec (2018.08.07)
Dzieci mielismy
(2018.08.08)
Powrót do komentarzy