Wybrany wątek opinii
Jedno pytanie. Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA
Do moderacji
Odpowiedz
3
14
@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Byli z dziećmi inaczej nie mieliby o czym pisać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dzieci mielismy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0