UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We Wiktorowie widziałam jeszcze, że wożą ci młodzieńcy malutkie dzieci na tych quadach bez jakichkolwiek zabezpieczeń! Włosy na głowie się jeżą widząc tą kompletną nieodpowiedzialność. Nie ma dozoru, to dzieci hasają i robią, co im się rzewnie podoba. Gdzie rodzice, gdzie jest policja? Policja może ma to gdzieś, ale rodzice, którzy pozwalają przewozić takie małe dzieci przez nieco większe dzieciaki, . to już jest skrajna nieodpowiedzialność.
m.z