UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy Nadleśnicy widzieli jak leśnicy pracujący w lesie potrafią zniszczyć ściółkę leśną oraz drogi? Jeżeli za quada jest taka kara to za ciężki sprzęt ryjący wszystko dookoła powinna być x10.Jeszcze nigdy pojazd jak quad nie zniszczył tak drogi jak sprzęt leśników.

biker