18
31.07.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zbyszek 1 - ---- Puk, puk. .. masz coś chorego w swojej łepetynie. Odwiedź lekarza, to dobra rada !!!!
@Zbyszek 1 - jesteÅ› marny
Prędkość nie zabija tylko nagłe zatrzymanie.
No może jak ci się coś w kiszkach nagle zatrzyma !
Drogówka szaleje po mieście jasną BMW. Jeżdzą prowokacyjnie, podjeżdzają pod sam zderzak i jadą zdecydowanie więcej niż 50 km/h. Ale im wolno.
ZenekBurczymucha (2018.08.01)
Nagrywać i wysyłać filmy na ich strony gdzie przyjmują zgłoszenia o piratach drogowych. Dla bardziej ambitnych zgłaszać osobiście do komendy z powiadomieniem mailowym komendanta wojewódzkiego lub głównego o zlożeniu takiego zawiadomienia.
(2018.08.01)

info

2  
  0
@ZenekBurczymucha - U mnie mogą podjeżdżać pod sam zderzak. Ja takimi podchodami się nie przejmuję i jadę spokojnie przepisowo, dlatego nie mam powodu się obawiać, chyba, że coś zakombinują i bezprawnie wlepią mi mandat.
zoooro (2018.08.01)
Strażakow też puszczają a ci cwaniakują i jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Ale strażak puści oczko, poskarży się na resort i może jechać dalej. Ot, takie dbanie o bezpieczeństwo.
WacekXIV (2018.08.02)