UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strażakow też puszczają a ci cwaniakują i jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Ale strażak puści oczko, poskarży się na resort i może jechać dalej. Ot, takie dbanie o bezpieczeństwo.

WacekXIV

Anuluj