UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strażakow też puszczają a ci cwaniakują i jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Ale strażak puści oczko, poskarży się na resort i może jechać dalej. Ot, takie dbanie o bezpieczeństwo.
WacekXIV
Strażakow też puszczają a ci cwaniakują i jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Ale strażak puści oczko, poskarży się na resort i może jechać dalej. Ot, takie dbanie o bezpieczeństwo.
WacekXIV