UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ZenekBurczymucha - U mnie mogą podjeżdżać pod sam zderzak. Ja takimi podchodami się nie przejmuję i jadę spokojnie przepisowo, dlatego nie mam powodu się obawiać, chyba, że coś zakombinują i bezprawnie wlepią mi mandat.
zoooro