UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ZenekBurczymucha - U mnie mogą podjeżdżać pod sam zderzak. Ja takimi podchodami się nie przejmuję i jadę spokojnie przepisowo, dlatego nie mam powodu się obawiać, chyba, że coś zakombinują i bezprawnie wlepią mi mandat.

zoooro

Anuluj