Wybrany wątek opinii
Drogówka szaleje po mieście jasną BMW. Jeżdzą prowokacyjnie, podjeżdzają pod sam zderzak i jadą zdecydowanie więcej niż 50 km/h. Ale im wolno.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@ZenekBurczymucha - U mnie mogą podjeżdżać pod sam zderzak. Ja takimi podchodami się nie przejmuję i jadę spokojnie przepisowo, dlatego nie mam powodu się obawiać, chyba, że coś zakombinują i bezprawnie wlepią mi mandat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0