Wybrany wątek opinii

* na samych policjantów nie ma sposobu (bo z nimi się nigdy nie wygra) * - Znamy to dobrze, ale czy zawsze musi tak być???
senio (2018.07.31)
Strażakow też puszczają a ci cwaniakują i jeżdżą bardzo niebezpiecznie. Ale strażak puści oczko, poskarży się na resort i może jechać dalej. Ot, takie dbanie o bezpieczeństwo.
WacekXIV (2018.08.02)
Powrót do komentarzy